ما که هستیم؟

نشانی وب‌سایت ما: https://packs.toonyland.ir.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

اطلاعات شخصی شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن، آدرس و کد پستی جزو مواردی است که از هر کاربر دریافت می شود. رمز عبور حساب کاربری توسط مدیران وبسایت قابل مشاهده نیست و در صورت لزوم تنها قابل تغییر است.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین برخی اطلاعات دیگر نظیر آدرس IP و مرورگر را برای کمک به تشخیص هرزنامه جمع آوری می‌کنیم.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (که هش هم نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا استفاده شما از آن را بررسی کند. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در صورت وجو، در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویری را به وبسایت آپلود کنید، نباید آن تصاویر داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) را شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید هنگام ثبت نظر جدید دوباره اطلاعات درخواست شده را پر کنید. این کوکی‌ها تا یک سال طول بر روی وبسایت ذخیره خواهند شد.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما گزینه “مرا به خاطر بسپار” را انتخاب کنید ، کوکی های ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتاری را از خود نشان می دهند که گویی بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی شخص ثالث اضافه را جاسازی کنند و اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید، تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر دیدگاهی را در وبسایت ما ثبت کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. ما می‌توانیم هر دیدگاهی را بر اساس صلاحدید خود، تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربری آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری را ثبت کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید، کنید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده تنها ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنگاری خودکار بررسی می شوند.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

اطلاعات شما در وبسایت ما محفوظ است و با سایر وبسایت ها یا سرویس های خبری و اطلاعاتی و تجاری و سایر افراد بیرون از حوزه مدیریت وبسایت تونی لند به اشتراک گذاشته نمی شود.

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

اطلاعات شخصی شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن، آدرس و کد پستی جزو مواردی است که از هر کاربر دریافت می شود. محصولات خریداری شده توسط کاربران و فاکتورهای خرید و قیمت هر یک از آنها به همراه تاریخ دقیق خریدها نیز برای مدیران وبسایت قابل ردگیری است.

الزامات افشای قانونی اطلاعات

در صورت حکم مراجع قضایی ذیصلاح و یا در صورت لزوم پیگیری شکایت مدیران وبسایت از کاربران، اطلاعات ثبت شده توسط کاربر به مراجع قانونی تحویل داده خواهد شد و کاربر حق اعتراضی از این بابت را نخواهد داشت.